1
2
3

אמינות

שירות

איכות

        עידן האלומיניום
      מגשימים חלונות...


חייגו עכשיו: 08-6278883

עידן אלומיניום רח' הבדיל 27 א.ת עמק שרה באר שבע
אושר : 0542512211
טל :08-6278883

פקס: 08-6278874


אודותינו
עידן האלומיניום- מערכות אלומיניום מתקדמות

כשטכנולוגיה מתקדמת פוגשת יופי ועיצוב...

עידן האלומיניום מתמחה בפתרונות אלומיניום לבונה הפרטי המוסדי והקבלני החברה הוקמה על ידי אבי איפרגן ותוך שנים ספורות הפכה לנושאת הדגל בכל הנוגע למערכות אלומיניום לוילות,  פתחים מיוחדים ופיתרונות , הן במבנים פרטיים והן במבנים ציבוריים.

פתרונות אלומיניום בסטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים:

אמינות – אבי איפרגן הוא מחלוצי הענף בארץ ולאחר 33 שנים של עבודה בשירות מובילי האדריכלים והמהנדסים, לקוחות פרטיים ומוסדות, רכשה החברה וותק, ניסיון ומוניטין מקצועי רב בתחום פתרונות אלומיניום.

איכות –  עידן האלומיניום רוכשת מוצרים מחברות מובילות בארץ ובעולם, העומדים בתקנים מחמירים של איכות. כל מוצר נבדק ומותאם לשביעות רצונו של הלקוח. החברה אושרה כמתקינה מורישית של חברת קליל בית העסק עבר בהצלחה את כל מבדקיה הקפדניים של חברת קליל והוסמך כמתקין מורשה מה שמקנה ללקוח אחריות כפולה , גם של בית העסק וגם במידת הצורך של חברת קליל.

מקצוענות – בעידן האלומיניום צוות של אנשי מקצוע מתחומים שונים בענף, כל לקוח נהנה משירות מקצועי ותכנון חכם, המבוסס על שרטוט טכני של בעל החברה. זאת, בכדי שכלקוחות תוכלו לראות את התוצר הסופי בשרטוט, לפני ביצוע העבודה ועידן האלומיניום תערוך עבורכם את כל ההתאמות הנדרשות, במטרה לספק לכם פיתרון מושלם של עבודות אלומיניום לכל סוגי המפתחים.

טכנולוגיה – במפעל הייצור של עידן האלומיניום  טכנולוגיות מתקדמות, משורי חיתוך ייחודיים וכלים נוספים המאפשרים יצירת פתרונות אלומיניום לכל סוגי המפתחים, בין מוצרי החברה ניתן למנות את הפיתוחים הטכנולוגיים המובילים בתחום עבודות אלומיניום ובימים אלו, מציגה עידן האלומיניום את גולת הכותרת, בלחיצת כפתור תוכלו לשלוט על כל הצללות הבית: תריסים חשמליים, סוככים, וילונות ואפילו שערי חנייה, והכל דרך שלט קטן ופשוט הפועל בטכנולוגיה חדשנית ואיכותית  שטרם הכרתם.

שירות לקוחות – לקוחות עידן האלומיניום  נהנים מליווי מלא ומקצועי לכל אורך הדרך, מפגישות התכנון הראשוניות ועד לשירות האחריות האמין לאחר ההתקנה. לנוחותכם, תוכלו לבקר באולם התצוגה של החברה, להתרשם ולהכיר את מיטב הדגמים והאפשרויות המגוונות של עבודות האלומיניום.

פנו אלינו עוד היום וגלו כיצד מקצוענות וטכנולוגיה מתקדמת, הופכות חלון למציאות!

אתם מוזמנים להגיע אל אולם התצוגה שלנו
ימים א'-ה' בין השעות 8:00-17:00, רח' הבדיל 27 א.ת עמק שרה באר - שבע